0

1 trafienie Ibry nie powiem ,że było zamierzone tak dokładnie ,lekko podciąć czy tez wysunąć swją noge na tor lotu piłki tak aby ona z kolei odbiła się od 2 słupka i wpadła.Szczscie mus być w piłce i to właśnie robi ten sport tak fantsyczy i nieprzywidywalny.2 bramka to już naprawde wręcz idealne poruzumienie się Ibry z Messim ,jak by czytali sobie w myślach.Oby z Interem było tak samo!

0

Puyol został,jest i będzie nie rozłącznym ogniwem zespołu jakim jest BARCA.Takich zawodnoków ,którzy maja stoicki spokój jak naciera przeciwnik na bramke ,nie zależnie kto to jest ,jest bardzo mało.I jako kapitan sprawuje się wręcz fenomenalnie.W finale LM nietylko był bardzo aktyeny w obronie ale nawet pod polem karnym MU ,a póżniej po chwili widzieliśmy go znowu broniącego naszego pola karnego.Naprwde ten zawodnik wg. mnie jeszcze ma dużo do powiedzenia i jest zdeterminowany tak aby każdy pojedynek zakończyc zwycięsko i doprowadzić 2 raz z rzędu do finału LM i nie tylko.

0

Po tym meczu niemem wątpliwości wszyscy pikarze są wspaniale przygotowani i wg. mnie pedro rośnie małymi krokami na zmiennika messiego ,jak dalmnie chłopak pokazał styl barcy w pełni swoich możliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?